Hrebenar.eu a Jiří Hrebenar jsou obětí stalkingu

Neonacisté, extrémisté a další lůza českého národa má mnoho mindráků. Nesnese, když zdravotně postižený člověk je mnohem úspěšnější než banda těchto psychicky narušených individuí. Když si holohlavec nebouchne do svých nepřátel, zvolí jinou cestu útoků. Server Hrebenar.eu společně s jeho adminem a majitelem Jiřím Hrebenarem se stali oběťmi šílených nápadů stalkerů, kteří zkoušejí různé formy stalkingu. 

Programátory ze Strany svobodných a zkrachovalých existencí  vyhozených ze Seznamu vytvořená Exotopedie nedostačuje, protože ten brak nikdo nemyslí vážně, a tak se vytvářejí další a další doprovodné projekty, pod kterým je podepsán například fake účet Ondřej Fejkový, který vytvořil další fake účet Frankie Rozkot . Je to psychopat s narušenou osobností závidící jednomu zdravotně postiženému úspěšný web Hrebenar.eu s denní návštěvností kolem 1500 čtenářů denně.

Tento Ondřej Fejkový několikrát odesílal na web Hrebenar.eu několik komentářů s rasistickými a osobními útoky. Pokaždé tyto komentáře byly samozřejmě smazány. Následně 5.6.2013 zaslal psychopat Ondřej Fejkový  tento komentář:

Ondřej Fejkový

Tento šílenec naprosto mimo jakýkoli zdravý rozum provádí podobné stalkování jako opičky Kačky z Bolehoště, svého času vyšetřované policisty z nejbližší stanice kriminální policie. Ohnřej Fejkový založil na pípni.cz doménu hrebenar.com s cílem poškodit web Hrebenar.eu, s cílem proitovat z úspěchu weu Hrebenar.eu.

Webové stránky HREBENAR.COM NEJSOU A NIKDY NEBYLY MAJETKEM JIŘÍHO HREBENARA,

HREBENAR.COM NEMAJÍ NIC SPOLEČNÉHO S Hrebenar.eu

JIŘÍ HREBENAR ANI NIKDO JINÝ Z Hrebenar.eu NA HREBENAR.COM NEPŘISPÍVÁ, ŽÁDNÝ PŘÍSPĚVEK TAM NEPOSÍLÁ, VIDEA NEVYTVÁŘÍ A ŽÁDNÉ ČLÁNKY TAM NEPÍŠE.

Vše je buď ukradené, vytvořené podvodem, články z webu Hrebenar.eu jsou na HREBENAR.COM kopírovány nezákonně a Hrebenar.com porušuje autorský zákon.

JIŘÍ HREBENAR VLASTNÍ POUZE DOMÉNU HREBENAR.EU, NA KTERÉM PROVOZUJE SVŮJ LIDSKOPRÁVNÍ WEB

Psychopati napojeni na extrémisty a neonacisty zahájili akci vůči Jiřímu Hrebenarovi,

vytvářejí v grafických editorech falešné posty, které na Facebooku Jiří Hrebenar nikdy nenapsal:

fake post

Stejně tak Jiří Hrebenar nikdy nepsal tento post:

hrebenar .lži

a mnoho dalších zpráv, které Jiří Hrebenar nikdy nepsal. Extrémisté a psychopatičtí jedinci jen chtějí Jiřího kompromitovat

Neonacisté a extrémisté vytvářejí různé facebookové skupiny, dokonce zakládají napodobeniny facebookového účtu iřího Hrebenara, sledují, v jakých skupinách či stránkách Jiří přispívá a posléze žádají o členství v těchto skupinách. Stejně tak žádají přátele Jiřího Hrebenara o přátelství, ve snaze proniknout hlouběji do soukromí Jiřího Hrebenara, viz tento účet Jiří Hrebenár. Ve skupinách, do kterých přispívá skutečný Jiří Hrebenar poté zvou do podvodných stránek Hrebenar.com, se kterými nemá pravý Jiří Hrebenar nic společného

Hrebenár podvod

Jiří Hrebenar vlastní na Youtube účet, avšak nevytváří žádná videa se svou osobou.

——————————————————————————–

IŘÍ HREBENAR VLASTNÍ A PROVOZUJE POUZE TYTO VĚCI:

DOMÉNA: hrebenar.eu

WEB: hrebenar.eu

Facebook účet: www.facebook.com/jirka.hrebenar , https://www.facebook.com/gisat

Facebooková stránka: www.facebook.com/hrebenar.eu

Twitter: www.twitter.com/gisat

 

Označeno v Mistrovy nesmysly
 • http://www.dalibor-durcak.9e.cz Dalibor Durčák

  To je tvůj nejlepší článek, ty hnusný, rasistický zpičixichte, kterému vykrvácel mozek!!!

  Abych to pro sebe shrnul:
  1. Mýlíš se skoro ve všem, co jsi napsal
  2. Úspěšný nejsi ani trošku, a to v ničem!!! V ničem!!!
  3. Nejsi obětí stalkingu, jsi obětí vlastní demence
  4. Velké písmo v textu značí malého čuráka (dámy prominou)
  5. Nepiš o sobě ve 3. osobě, píčo!

  Dávám Ti rok, maximálně dva. (mrdko, škaredá, zlá, hloupá a tragická!)

  • kytt

   :D Prominuly, Dalibore. Mně nějak nevadí, že se nám Mistr změnil z člověka v hromadu šroubků aka „server“. Ty zuby budou rvát taky serveru, nebo jen ubečenému Jirkovi, který potřebuje ránu mezi oči, aby byl při tom mimo? :) Znova opakuju: je mi naprosto lhostejné jeho postižení, sociální zázemí, rodinné poměry nebo jakékoli jeho názory. Stačí mi pouze opakovat ty moje a tušit, co to s ním dělá a proč. A jak říkám, pořád čekám na to zjištění, co že to mám vlastně zneužívat a na KTERÉM partnerovi mám parazitovat. Nějak ti to hrabání se v cizím soukromí nejde, milý servere. Zato ty musíš pořád na facebooku sdílet každý svůj prd a pak být vytočený z toho, že si o tom babča z tvých kontaktů povídá s jinou, ta to třeba řekne dál… Tomuhle se ale říká život, nikoli stalking. Je zajímavé, že jsi jediný postižený, kterému tohle vadí a že jiní to berou úplně normálně. Nechceš snad tvrdit, že jsi úplně ten nejúspěšnější handicapovaný, že? Tedy pokud za úspěch nebereš i – sic!- stíhání za stalking… :D Ještě by jsi mohl ctěnému publiku prozradit, jak moc tě to, že si o tobě někdo povídá nebo něco myslí poškozuje či dokonce ohrožuje na životě. Pořád nic? Tenhle server neudáš ani na základě autorského zákona, jsme na úrovni RSS čtečky nebo toho, když někdo sdílí odkazy na tvé články na facebooku. No nic. Hlavně se prosím tě nezapomeň postarat o pejska a mamince dojet na nákup.

 • rody

  Mistr ve své stupiditě překonává všechna měřítka. Jeden z nejvýživnějších výblitků je zde :-)

 • PanPredseda

  Mistr byl toho večera obzvláště neklidný a podivně se kýval…

  • Petr Halas

   loooooooooooooooooooooooooooooooooooool
   75587854558885x :-)

 • Ondřej Fejkový

  To je ale lhář!
  1. Nikdy jsem nenapsal nic rasistického
  2. Ten status jsi doopravdy napsal, Hrebenare! Měli jsme přímý link a v tom browseru je vidět kus té opravdové adresy. Takže lžeš!
  3. Neprofituji na tvém úspěšném webu. Považuji za správné, aby mohli lidé komentovat, když každý, kdo se ti nehodí, je okamžitě rasista a nácek. Když si takhle sprostě dobíráš lidi, tohle je jeden ze způsobů, jak proti tomu bojovat.
  4. Používám proxy! ;)

  • Petr Halas

   dobře on, proxy !!

  • Jim

   jenomže ty na něm neprofituješ na proituješ a to je rozdíl! ;) ).

  • kytt

   A tak to já na něm zas profituju. Sbírám lidi, kteří už měli tu čest se s ním seznámit a zjistit, jaký to je exot. :D I když většina z nich je beztak ráda, když spíš může na něco tak odporného jako on v klidu zapomenout a dál si žít svůj vlastní život bez ohledu na jeho názory a kvílení. :)

   • Jim

    :) . Udělal bych anketu co vám na Mistrovi nejvíc vadí.
    Mě osobně asi to vědomí, že kombinacemi transferů v SR přesunou mé odvedo na daních a sociálnim pojištění k němu, že živim něco, co v podstatě šíří jenom nenávist a závist.

    Až mu mam chuť poslat pohlednici z pláže v thajsku :) .

    • kytt

     Prolhanost, snaha ublížit druhému za každou cenu spojená se snahou prezentovat sebe sama v tom nejlepším světle, stylizace do role oběti, naprostá absence respektu k druhému a základů slušného chování… a to jen cituju to, co už jsem proti němu na policii podepsala loni a podepíšu to kdykoli znovu. Možná někdo další, komu kdy ublížil, podepsal zas něco jiného – já jako svědek uvedla své další dva svědky, které policie ani nemusela použít, nebo mohla a oni naopak mohli jmenovat někoho dalšího…
     Jinak vidím, že Mistr už se vzbudil a edituje svůj výpotek. Aktuálně tedy tvrdí, že již v r.2010 měl blog na serveru idnes.cz (čímž si zrovna nejsem moc jistá, ale je možné, že v té době ještě nebyl tak ÚSPĚŠNÝM BLOGEREM a já ho přehlídla) a že v době, kdy byl po zhoršení svého zdravotního stavu propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování „spolupracoval s organizacemi zdravotně postižených“. Tvrdil to sice už několikrát, ale k prozrazení názvu oné organizace se má asi stejně jako k přihlášení se k autorství své (nikdy nenapsané) diplomové práce. Na jakou oblast že jste se to pane INŽENÝRE HREBENARE v oboru softwarové inženýrství specializoval ve své závěrečné práci, která se měla stát podkladem pro vaše udělení akademického titulu, shodou okolností v témže roce, kdy se dle vašich slov měl váš zdravotní stav tak rapidně zhoršit? A můžete soudu prozradit, jak se vám podařilo skloubit LÉČENÍ SE v DOMÁCÍM OŠETŘOVÁNÍ (tedy neschopnost výkonu práce DLE ZÁKONA) s PRACÍ PRO ORGANIZACI ZASTUPUJÍCÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ? A můžete prosím uvést jméno někoho, kdo vám tuto vaši pracovní činnost doloží? Je s podivem, že já si jako váš první článek z idnesu vybavuji ten, ve kterém jste popisoval výlet do ZOO s vašimi neteřemi a kde jste už začínal brblat nad nemožností dostat se s vozíkem všude – jak tento text souvisí s prací, kterou jste dle svých slov tehdy vykonával? A jak je možné, že jste v domácím ošetřování podnikal výlety do ZOO?
     Kdyby ty jeho lži aspoň nebyly tak průhledné díky tomu, že o životě mimo obrazovku ví kulové…

     • PanPredseda

      Pokud se pamatuju dobře tak na iDnes začal psát skutečně někdy v roce 2010 (na jaře nebo v létě). Takže v tomhle nelže. Prvních pár článků mělo dokonce kladné nebo soucitné ohlasy, než si lidi uvědomili, s kým mají tu „čest“.

     • kytt

      Jak říkám, je to možné, tehdy ještě blog iDnesu za něco stál, jinými slovy tam byla kvanta zajímavějších blogerů a on byl jen jedním z mnoha handicapovaných, kteří tam psali, od nevidomého Michala Rady přes vozíčkáře Michala Pragera a Mějsehezky až třeba po mého ex. Ostatně handicapovaní tam píšou i dnes. Takže jeho výrok „jsem úspěšný handicapovaný bloger a proto mě šikanují“ je směšný. Jiné úspěšné handicapované blogery nikdo nešikanuje. Ostatně jeho taky ne, byť by si to za své láskou a vděkem přetékající reakce zasloužil. Jediný úspěch, kterého na rozdíl od těch jiných blogerů dosáhl, bylo nechat se vyrazit z blogů, jednak za opakované porušení pravidel, krádeže a zneužití fotek a regulérní antisemitismus – více viz zde: http://www.kehilaprag.cz/index.php?option=com_docman&task=doc_view&gid=408&Itemid=276&lang=cs , doporučuji doplnit k materiálům o exotovi. Nemusí mě zajímat, zda už za to byl nebo nebyl odsouzen, to je věc státu Izrael a Židovské obce. Možná jsem to ve své svědecké výpovědi nezdůraznila dostatečně, a možná si ještě vyžádám příležitost to napravit. Hassana jsem na dotaz popsala myslím coby polovičního vraha dostatečně, ten je teď nebezpečný asi jako housenka běláska a na to, co mu vadí nebo nevadí neberu ohled už hodně dlouho a tak to taky zůstane.

     • Petr Halas

      Pro kytt 14.6.2013 18:51 —->>>>:
      ———————————-
      Hrebenár je na seznamu antisemitských blogů !!!! Neuvěřitelné, kam to dopracoval. Pročetl jsem Váš zdroj z obce židovské, strana 32!!!
      „…nebo blog Jiřího Hrebenáre
      85
      zveřejnily texty, které lze hodnotit jako tzv. nový antisemitismus.
      82
      Zdroj:
      http://www.radicalboys.com/component/content/article/29-the-cms/1012-na-cest-k-iranske-
      valce.html
      83
      Např. Svobodný prostor, forum Hooligans, Radical Revival a další
      84
      Např. Haló noviny, Reformní muslimské hnutí v Plzni, blog Jiřího Hrebenáre
      85
      Jiří Hrebenár je aktivista píšící blog Hrebenar.eu poté, co mu byl pro problematické texty zru-
      šen blog na serveru idnes.cz. Hrebenár se věnuje Izraeli a v mnoha textech překračuje legitimní
      kritiku Státu Izrael. Z tohoto důvodu je také jeho blog veden jako antisemitský v celkovém se-
      znamu antisemitských webů a blogů…“

     • PanPredseda

      Na Hrebenara na jaře 2010 ještě kálel Bílej Tesák, protože buď na blog ještě vůbec nepsal, nebo to bylo ještě období relativně souhlasných či soucitných váženého p.t. obecenstva. Až později, někdy na konci léta a začátku podzimu 2010, začínalo lidem docházet, že s Hrebenarem se povětšinou souhlasit nedá a že soucit si nezaslouží.
      A dobře si pamatuji jeho článek, kde jinými slovy slovy a svou typickou hrebenarovštinou napsal něco jako, že Romové ubírají peníze ze sociálního systému (a tyhle peníze patří přece všechny Jiřímu Hrebenarovi).

    • Lorandel

     Kombinace blbosti, ignorace a lhaní mi na něm vadí tak asi nejvíc. Hlásá lidská práva a demokracii, přičemž by nepoznal demokracii ani kdyby vyskočila z křoví a nakopla ho do řiti. Místo toho praktikuje cenzuru všeho, co se mu jen trochu nelíbí. Několikrát jsem mu okomentoval článek. Ve vší slušnosti, ovšem s použitím racionálních argumentů. Všechny mé komentáře byly bez odpovědi nemilosrdně smazány :-)

     • Petr Halas

      Ta samá zkušenost, na práva ostatních si jen hraje.

     • kytt

      To máte marné. Jeho racionální uvažování mu sice dovolí tvrdit, že jeho oponenti umí s grafickými programy, takže cosi mohou falšovat, ovšem už mu nedovolí si uvědomit, že to nikterak nevylučuje to, že by totéž nesvedl sám. Zvlášť když by to nebylo poprvé a zvlášť když je plný web jeho vlastní upravené profilovky na téma „arabské jaro, free Egypt“, jejímž je prokazatelným a hrdým autorem. Možná by bylo lépe, kdyby si smazal celý Photoshop, vyhodil z okna notebook a následně i sebe.
      Pokud jde o jeho blogy a vůbec jeho působení na iDnesu, reakce na něj jsou dohledatelné. Namátkou blogeři Fuchsová, Olšer, Frank Krejčí a další. Jeho působení bylo minimálně podezřelé a maximálně odporné prakticky všem, kdo ho tehdy zažili. Včetně administrace, která musela řešit jeho neustálé útoky na jiné blogery a jejich obranu. Nikoho ovšem nedonutil, aby se podobně jako on zbaběle schovával za nějaký svůj handicap nebo vytahoval jako argument nějaké své úspěchy, na rozdíl od Mistrových reálné a mnohem hodnotnější. Takže nečekejte, že se taková zbabělá krysa někdy naučí dělat něco jiného, protože on takto reagoval vždy a všude – „přestaňte na mě útočit, já jsem postižený a úspěšný“. A to je taky důvod, proč já necítím pražádnou potřebu se s ním pokoušet o jakoukoli diskusi, protože to, že je „postižený a úspěšný“ jsem od něj slyšela milionkrát a absolutně mě to nezajímá. Nezajímalo by, ani kdyby byl ředitelem zeměkoule a od všeho měl klíče. Žádnou úctu nedlužím ani jemu, ani jeho Haffanovi. Ne kvůli jejich původu nebo handicapům. Kvůli tomu, jak se chovají. A pokud vím, nikdo jiný tu taky není proto, aby se z nich posadil na zadek s otevřenými ústy. Haffanova údajná závratná kariéra je pro mě na stejné úrovni jako zaměstnání kohokoli jiného, žádné otříduvejš jen proto, že vyšel údajně ze sociálně slabého prostředí. Takovejch by bylo… ale většina z nich by se i chovala normálně a neskončila v krimu za přizabití, že? Práce je normální, takže ji nepoužíváme jako argument, mimochodem rovněž bez toho, aniž bychom uvedli zaměstnavatele. Normální naopak není vyhrožovat „udáním na pracáku“, zvlášť když obě strany vědí, že nic takového ani není reálně možné.

     • Petr Halas

      kytt, 21:37—–> Haffan byl v krimu? Děkuji za odpověď předem, na jak dlouho? Kde ?

     • kytt

      PH: přiznal se v jedné diskusi, že byl, vymlouval se na „hříchy mládí“. Na jak dlouho neřeším. Očividně to bylo málo, ale kdo mu ten komfort vězení má pořád sponzorovat? Prý tady: http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C4%9Bznice_B%C4%9Blu%C5%A1ice Povšimněte si, že podle tamních údajů většina vězňů nepracuje a místo toho mají protirasistický kroužek. Asi uhodnete, co si o tom myslím, ne? :) Stoprocentně jim tam hlídají počet čtverečných metrů na vězně i pravidelnost a vhodnost stravy, což je na svobodě čistě na něm. Já myslím, že tak hodný není, aby si zasloužil takovýhle způsob izolace od té rasistické společnosti. Stejně jako pro Mistra je pro něj největší trest nutnost žít s námi. :)

     • Petr Halas

      kytt 18.02, on byl ve vězení a má tu drzost opravovat a korigovat ostatní.

     • kytt

      PH: říká se to o něm, no. Tohle je na českém soudním systému dost naprd – může proti vám sedět třeba odsouzený a propuštěný vrah a vy byste se k němu měl správně chovat jako k nevinnému, protože nemáte možnost nahlédnout do jeho rejstříku trestů. Bez ohledu na pravděpodobnost recidivy nějaké jeho trestné činnosti, jejíž můžete být obětí. Takže se může vztekat, jak chce, ale očištění své pověsti, o které mu tak jde, asi nedosáhne vyhledáváním konfliktních situací a útoky na každého oponenta. Lepší je být připravený než překvapený. Jinak remcal je to zhruba stejný jako Mistr, nic a nikdo mu není dobrý, krom těch momentů, kdy začne jak smyslů zbavený vykřikovat „venku je pěkné počasí, jděte všichni ven jako já, nemám čas s vámi diskutovat!“ :D On je s to při těchhle záchvatech poslat lidi „jít si zaplavat“ v 11 hodin v noci nebo třeba teď o povodních. :D Většinou tím končí diskusi, aby se pak honem běžel někam chlubit, jak oponenta „utloukl argumenty“. :D Myslím si, že jeho komplex méněcennosti je skoro absolutní, neznám jiného člověka, který by v jednom textu byl schopný poukazovat na svůj údajně špatný sociální původ a zároveň na to, že si kdysi údajně vydělával 40 tisíc za měsíc jako obchodník s realitami. Jestli se na tuhle úroveň totiž dokázal dostat, tak mu v tom nepřekážel ani sociální, ani etnický původ. Jenže až když vylezl z vězení a eventuelně se dostal na údajný novinářský plat, tedy s bídou polovic a kdo ví jestli, najednou si zase vzpomněl, že jako malý měl levné gatě a vypadá tak, jak vypadá, tudíž mu nikdo nemůže dát víc, protože jsou přece všichni ti rasisti. :) Dost nedůstojné chování na chlapa, ale ať si dělá, co chce.

     • Petr Halas

      kytt,19:38, ale si vemte, kytt, toho času stráveného psaním takových volovin, který tomu obětuje a (následně my :-) ), jenže nepláčeme, nevzlykáme, jen se divíme.

 • bud

  zmínka o mnohem úspěšnějším postiženém majiteli lidskoprávního serveru hrebenar.eu mi vysloveně prosvětlila celý den :) )

  • Gurblínek

   Pozor, on není majitelem serveru, on sám je serverem. Vždyť píše že „server Hrebenar nahlásil“, „server Hrebenar bude oznamovat“… atd. Tedy jakýsi android, replikant, kyberpunkový kyborg – přetvor (viz China Miéville, který o přetvorech píše ve svých knihách). To je Jiří Hrebenar.

 • Jana Pinklova

  „Uspesny web s navstevnosti kolem 1500 ctenaru denne“ No to je tedy gol, Ovar uz by FAKT mel prestat s tim predavkovanim Tramalu :D

  • Ondřej Fejkový

   Zahajuji soutěž NAJDI PRAVDU! :D Myslím, že na vítěze bychom si počkali pěkně dlouho! Když tvrdí i to, že jsem Frankie. OMG! :D Už v jak trapně napsaném je to stylu. Kdo by o Jirkovi náhodou pochyboval, ten se podívá zde do FAQ a má jasno…

   „Díky, Jirko! :) Redakce HREBENAR.COM Ti děkuje za reklamu. Je vidět, že náš web je úspěšný, neboť bez obalu ukazuje to, jaký lhář jsi! ;) Zapírat vlastní příspěvek a označovat mne za rasistu, to je silné kafe. Takže jsem rád, že to celé má smysl.“

   • Jana Pinklova

    NO kdyby byl Frankie Ondrej tak me by se to nahodou libilo :D :D

    • Ondřej Fejkový

     Jakto? :D Chcete poslat fotku na mail? :D

     • Jana Pinklova

      Leda na fejsbuk! :D :D

     • Ondřej Fejkový

      Tak joooo!!! ;)

    • kytt

     no, vím o někom, komu by se to nelíbilo vůbec… :D Tak aspoň že já jsem pořád já. I když ani tím už si u Mistra nejsem jistá. On se potřebuje postavit přímo davům stalkerů, takže by si mě mohl naklonovat nebo třeba začít tvrdit, že jsem jeho ex Mončičí. :)

     • Jana Pinklova

      ja uz jsem si Mistrova zajmu na mem pravem FB uzila, procez preferuji Ms. Pinklovou :D

     • kytt

      on má vůbec pozoruhodnou formu paranoie, aspoň aktuálně – projevuje se tak, že si na facebooku vytipuje nějakého naprosto neznámého člověka a skrze zprávy mu začne vsugerovávat myšlenku, že je tím člověkem stalkovaný a ať toho nechá, nebo… (:D). Chudák dotyčný obvykle vůbec neví, která bije, možná si vzpomene, jak strašně se proti Mistrovi provinil třeba tím, že si hodil někdy na zeď odkaz na jeho článek s komentářem, jaký blb to asi mohl napsat, a dál to neřešil… Řekla bych, že tato forma psychické poruchy je u Mistra předstupněm stavu nazývaného delirium tremens, kdy jedinec všude vidí třeba samé pavouky, bílé myšky nebo třeba Leniny vcházející do pokoje. Nechtěla bych. Bude to těžká práce Mistra zase naučit, že je na všechno sám a opravdu ho zpod gauče nesledují tisíce náckovských očí.

     • Petr Halas

      kytt 18:10, problém je, že Mistr už spojuje nesouvislé věci, naprosté nesmysly a na tom staví.

     • KENWORTH

      Když to tak čtu, ještě že nemám ksichtbúk.

 • https://picasaweb.google.com/107137479163203778273 Jifinka

  Bóže to je Miftrovo tiskové prohlášení. Úžasné:D. Chudák Ovar, odevšad vyhozen, kromě nás, hrebenarologů, nikoho nezajímá. Hele Jiříku, chápeme, že blíží „Den tlamy“ a ty seš strachy úplně zblblej. Napiš, kdy zase jedeš do Prahy a my tě přijdeme podpořit. Vzmuž se a pořád neskuhrej. Pa brouku na Florenci…

  • Jana Pinklova

   Pry „Den tlamy“!!! Jifinko Vy jste dablice :D

   • kytt

    Psssst – slyším skřípání kovu o kov! To budou asi zubařské kleště…

    • http://hrebenar.com Daniel Skála

     To skřípání, to není kov na kovu, ale to, jak hrot Beinovy páky odsekává zubní úpony na kořenu zubu od kosti… Ono to tak skřípe. Velmi zajímavý zážitek. :D

 • kytt

  ano, Jirko, všichni tě stalkujeme. Ty jsi takový hrdina, tolik jsi toho pro nás handicapované už vybojoval, tolik jsi toho v životě dokázal… Akorát zjišťování faktů ti nikdy moc nešlo. Ale tys je přece nikdy moc nepotřeboval, tvá přirozená autorita dělá objektivní fakt i z té největší lži. Proto prosím pokračuj, máš přece za úkol zlepšit život kromě sebe sama i nějakému tomu černošskému dítěti v Africe, u nás nějakému romskému dítěti, nějakému handicapovanému… Musí to být těžké, když jsi na to vše tak sám a nikdo ti nepomáhá.

 • Figge

  No my jsme ale fašisti. Takhle se obouvat do úspěšného manažera, publicisty a flustrovaného člověka. Navíc evidentně schizofrenního, když má vokno a nepamatuje si, co přesně vyblil na fejsbůk.
  A opomenul svůj Literový účet.

  • Jana Pinklova

   Je to proste takovy smesny debil, no. Sexualni frustrace z nej udelala obecniho blba.

   • http://hrebenar.com Daniel Skála

    Obráceně. Blbost způsobila jeho sexuální fLustraci…

    • Jana Pinklova

     I kdyby to byl Einstein… Vsichni prece vime jak vypada! To skarede hovado se kazdy den samo foti a dava to dobrovolne na FB!!!

     • Figge

      To se ani jinak popsat nedá, nazýváte věci pravými jmény… Nestará se o sebe a chce nějaké právo na sex. Bože růžo…

 • Černé tepláky

  Miftr se pěkně rozčílil. Hodlám ještě přitopit pod kotel tím, že mu pošlu mail: „Ahoj Jiříku. Dneska jsem ráno pracoval. Pak jsem si byl zaběhat a večer jsme si s mojí holkou parádně zapíchali. Jak jsi se měl a co jsi dělal ty?“

  • kytt

   a to máte dobrý – já nestíhám ani píchat, ani pracovat, natož běhat. Musím stalkovat, zneužívat a parazitovat. :D Nejlépe na všech úspěšnějších, než jsem já, pochopitelně z různých minorit… ;)

   • Černé tepláky

    :-) )))

  • Figge

   áá dobře ty :D

  • Gurblínek

   A on ti odpoví, že sehnat holku na jednu noc není problém :-)

 • kytt

  hele, a nevíte někdo, co má pořád Mistr s nějakou tou Kačkou z Bolehoště? To je nějaká jeho nová láska? Koukám, že jí začal připisovat věci, o kterých dříve tvrdil, že je dělám já… tak to mám voľaké zmetené. :D Chudák holka teda, stalkuje, parazituje a ještě asi stíhá obšťastňovat nácka Ondru Fejka Rozkota nebo koho… :D Tahle aféra mi nějak unikla, za mých časů žádnou Kačku z Bolehoště neměl.

 • Ježíš

  Dík za tyto stránky, konečně k těm kokotským článkům můžu napsat jaké jsou to sračky! :D

  • Ondřej Fejkový

   Vítám Vás!!! :)

 • Padišáh

  No vida. Nebyl náhodou Frankie jeden čas taky L.Zalom? :)

  • Jana Pinklova

   ne to byl Dalibor Durcak :D :D

   • kytt

    kdepak, Durčák byl ten fešnej negr, co psal na iDnesu tu pohádku o pitomém starém hřebci a velbloudovi, co ho sežrali vlci, co vypadali jako beránci :D Frankie byl ten netopýr, co ho Mistr chytal v té slavné básni o rasismu a bílých kyčlích přece. :D

 • Lorandel

  Skvělý nápad s tímhle webem! Předpokládám, že zde cenzura panovati nebude ;-) ) Jen jedinou chybu to má – ani tady nedonutíme mistra, aby zodpověděl otázky položené mu k jeho výžbleptům :-D

  • Petr Halas

   Stačí, zdravím Lorandel, že jsou vysloveny..